.

.

New
HGVVNM Bowknot Смола Ноктот Hairpin Матирано Леопард Печати Ноктот Клип Девојка Слатка и Радосна Стил (Боја : Б)

HGVVNM Bowknot Смола Ноктот Hairpin Матирано Леопард Печати Ноктот Клип Девојка Слатка и Радосна Стил (Боја

DEN 2271.36

Стока
Достапно.

За свадби, proms, партии или други специјални прилики.Одговара за било бои косата, убава украс за партијата и на свадба.Прилики : Секојдневниот Живот, Свадба, Ангажман, Забава, итн.Карактеристики : Коса Додатоци, Слатко, Мода,Елегантен Дизајн.Одличен коса клип за да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот.Поради разликата помеѓу набљудувачите и светлина од светлината,вистински боја на објектот може да биде малку поинаков од фотографии е прикажано.За свадби, proms, партии или други специјални прилики.Одговара за било бои косата, убава украс за партијата и на свадба.Прилики : Секојдневниот Живот, Свадба, Ангажман, Забава, итн.Карактеристики : Коса Додатоци, Слатко, Мода,Елегантен Дизајн.Одличен коса клип за да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот.Оддел Име : Adult Gender : WOMENMaterial : Plastic Pattern Тип : Geometric Type : Коса Claws Style : Мода.

Детали

Свеж

Избор на клиенти