.

.

New
Зак е Смени Его Пар На Солидна Боја Стеги Со Rhinestones Околу 8.5 Cm Злато

Зак е Смени Его Пар На Солидна Боја Стеги Со Rhinestones Околу 8.5 Cm Злато

DEN 372.00

Стока
Достапно.

Квалитетот Мода Косата Додаток.Секојдневна Употреба за Работа или Училиште - Прибл. 8.5 cm Стеги.Одлично за Танц Покажува како ја Држи Косата & Додава Стил,Производ Димензии : Околу 8.5 cm.Идеален како Моден Коса Додатоци за Свадби/ Партии/ Фенси Облека.Стандард време на испорака 10-14 дена по испраќањето.

Детали

Свеж

Избор на клиенти