.

.

New
божиќ коса клипови Headdress 1 Пар Корисни Ирваси Елени Божиќ Коса Клипови Компактен Еленов Hairpin Оркестарот (Боја : 1)

божиќ коса клипови Headdress 1 Пар Корисни Ирваси Елени Божиќ Коса Клипови Компактен Еленов Hairpin Оркестарот

DEN 311.76

Стока
Достапно.

1. Божиќ Елементи - На косата клипови-сет е дизајниран со различни Божиќ модели, како на Дедо Мраз, елка, Божиќ шапка, елен, ракавици, чорапи, итн., тоа може да се зголеми на Божиќ атмосфера и да се направи празник полн со радост. 2. Материјал - Овие Божиќ коса клипови се направени од издржлив полиестер, на површина е покриена со сјајот, безбедно и удобно да се носат, и не му наштети на косата. 3.Стабилен - мал и лесен, и двете може да бидат фиксни за коса, добро, без разлика на косата е редок или дебели, тоа нема да се лизга надвор лесно, се задржи вашата коса уредно сите денот долго. 4.Широка Примена - Овој Божиќ коса клип во собата може да не се користи само како уникатен додаток за партија коса декорација, но, исто така, како што е совршен Божиќ подарок за деца, пријатели, познаници и роднини. 5. Различни Стилови - Оваа група на коса додатоци вклучува hairbands, snap barrettes, и лак за коса клипови.Сите од нив беа дизајнирани со Божиќ елементи, кои можат да ви помогнат да се создаде уникатен и модерен изглед за време на Божиќ.Спецификации : Носи овој производ може да направи да стане око-фаќање и атрактивен во толпата, тоа е лесно да се одговара со вашата облека.Направени од собираат материјал, овој производ е и здрав.Должината на овој производ е 7cm, ширина е 4cm.Таа е погодна за девојки како Божиќ подароци, бидејќи тоа е симпатична и исклучителна.Точка Име : Коса Clips Material : Flocking Features : Затворач Цврсто, Анти-оксидација, Мулти-color Size Детали : 7cm x 4cm/2.76" x 1.57" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар на Косата Клипови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти