.

.

New
Домот Крпа Цвет Конска Опашка Коса Barrettes Банана Коса Клипови, Виолетова

Домот Крпа Цвет Конска Опашка Коса Barrettes Банана Коса Клипови, Виолетова

DEN 541.68

Стока
Достапно.

Должината на косата barrette е за 11 cm/4.3 инчи.Пакетот содржи ЕДНА убава коса barrette.Совршен за секојдневно носење, свадби, proms и ноќи надвор.Исто така, овој Коса Barrette е лесно да се носи во ташна или тренингот торба па можете да ја менуваат изгледа веднаш.Тоа е идеален подарок за вашите девојки, љубовник,пријатели и себе си.Бродови од Хонг Конг.Оваа Коса Barrette е совршен за да жена и млада девојка.Со широк спектар на бои и дезени, таму ќе биде одлично за секој вкус, секоја облека и секоја пригода.Одговара за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.Специјален дизајн и уникатна структура, ова Коса Barrette е популарна содржина.Единствени моден стил, полн со енергија и виталност, непослушен и убаво.Исто така, овој Коса Barrette е лесно да се носи во ташна или тренингот торба па можете да ја менуваат изгледа веднаш.Тоа го прави вашиот изглед благородна и да го додадете вашиот шарм.Покрај тоа, таа е идеален подарок за вашите девојки, љубовник и пријатели.

Детали

Свеж

Избор на клиенти