.

.

New
Зак е Смени Его Сомот & Сатен Двоен Лак На Barrette со Мрежа Нето & Камења

Зак е Смени Его Сомот & Сатен Двоен Лак На Barrette со Мрежа Нето & Камења

DEN 239.76

Стока
Достапно.

Квалитетот Мода Косата Додаток. 80-тите Ретро Модата.Одлично за Танц Покажува како ја Држи Косата & Додава Стил,Производ Димензии : L : 11cm x H : 9cm.Идеален како Моден Коса Додатоци за Свадби/ Партии/ Фенси Облека.Стандард време на испорака 10-14 дена по испраќањето.

Детали

Свеж

Избор на клиенти