.

.

New
CDQYA корејски Лак Бисер Коса Додатоци Бисер Коса Вилица Клип Коса Вилица Клип Девојки Коса Освежување Barrettes Коса Пеперутка Коса Клип

CDQYA корејски Лак Бисер Коса Додатоци Бисер Коса Вилица Клип Коса Вилица Клип Девојки Коса Освежување Barrettes

DEN 2273.28

Стока
Достапно.

За свадби, proms, партии или други специјални прилики.Одговара за било бои косата, убава украс за партијата и на свадба.Прилики : Секојдневниот Живот, Свадба, Ангажман, Забава, итн.Карактеристики : Коса Додатоци, Слатко, Мода,Елегантен Дизајн.Одличен коса клип за да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти