.

.

New
Голем Ноктот Клип, Елегантен И Креативни Девојки Коса Клипови, Светло Кафеава

Голем Ноктот Клип, Елегантен И Креативни Девојки Коса Клипови, Светло Кафеава

DEN 534.00

Стока
Достапно.

Големина : 14cm(L)*9cm(H).Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека!.Се користи за да се одржи удира или мали парчиња на косата назад од вашето лице.Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.Одличен подарок за вашите пријатели, сопруги или девојка.Бродови од Хонг Конг.Оваа убава коса ноктот клипови се направени од високо-квалитет Aleck материјал.Се користи за да се одржи удира или мали парчиња на косата назад од вашето лице.Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.

Детали

Свеж

Избор на клиенти