.

.

New
Urberry Ѕвездена Цвет Шема Легура Кристал Barrette Коса Клип Чешел за Жени, Девојки (Злато)

Urberry Ѕвездена Цвет Шема Легура Кристал Barrette Коса Клип Чешел за Жени, Девојки (Злато)

DEN 335.76

Стока
Достапно.

Материјал : Алуминиумски+Кристал;Големина : app 7 X4 cm.Повеќе бои скапоцен камен монистра Инкрустирани.Анти-потење,fadeless и безбеден за кожата.Одговара за било бои косата,beatiful украс за партијата и на свадба корист.Пакетот вклучува : 1 X Коса Pin.Големина : app 7 X4 сантиметри ;Материјал : Алуминиум во Натпревар со соодветен облека за различни повод Пол : Девојка.Жените Цвет Кристал Косата Игли Шноли Клип Hairpin Посебен дизајн и уникатна структура, популарни точка Пакет Вклучуваат : 1 X Цвет Кристал Коса Клип.

Детали

Свеж

Избор на клиенти