.

.

New
Curlers 12 парчиња на косата клип професионални салон коса клип клип дами девојка фризерски алатки коса клип ноктот коса рак Лесни и издржливи (Боја : Црна)

Curlers 12 парчиња на косата клип професионални салон коса клип клип дами девојка фризерски алатки коса клип

DEN 533.76

Стока
Достапно.

Тоа е одлична алатка за одржување на косата кога спие, што го сочинуваат, стил или миење на лицето. 100% сосема нов и висок квалитет.Задржете ја вашата коса цврсто.Потребите на секојдневниот живот во barbershops.На фризерски ноктот е најдобро за влечење на косата назад.Погоден за сите типови коса, и двете суви и влажни hair Product име : коса clipmaterial : plastic Size : 8cm 5cm x/3.15" x 1.97" (приближно)Пакет се Вклучени : 12 коса clipsnotes : се Должи на разликата во осветлувањето на екранот на бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Поради различни рачни мерења, ве молиме оставете мала големина разлики.

Детали

Свеж

Избор на клиенти