.

.

New
AEBDF 3 Еез Сребрена Боја Пердув Жените Опаѓањето на Накит Кристал Булчински Hairgrip Обетки Поставите Цвет Свадба Коса Додатоци Две Коса Клип

AEBDF 3 Еез Сребрена Боја Пердув Жените Опаѓањето на Накит Кристал Булчински Hairgrip Обетки Поставите Цвет

DEN 3968.64

Стока
Достапно.

Лесно да се стави на и создава инстант одлична нова фризура.Убава за свадби.ДОДАВА ШАРМ на вашиот изглед со своите цветни прегратка и ќе ве примами случајни минувачи на било повод за да го завршите вашиот изглед.Овој прекрасен свадба headpiece пополнете се вклопуваат совршено за секој случај.Исто така може да се користи како свадба цвет круна.многу удобен за носење и да не побарувачка ексклузивен коса стил да го одржи.Headband со едноставно, слатка, елегантен дизајн, прави да изгледа повеќе шармантна и око-фаќање.Лесно да се стави на и создава инстант одлична нова фризура.Убава за свадби.ДОДАВА ШАРМ на вашиот изглед со своите цветни прегратка и ќе ве примами случајни минувачи на било повод за да го завршите вашиот изглед.Овој прекрасен свадба headpiece пополнете се вклопуваат совршено за секој случај.Исто така може да се користи како свадба цвет круна.многу удобен за носење и да не побарувачка ексклузивен коса стил да го одржи.Headband со едноставно, слатка, елегантен дизајн, прави да изгледа повеќе шармантна и око-фаќање.Предмет Тип : Свадба тиара/Коса Стап Обетки Sets Material : Симулирани Бисер,Кристал, Rhinestones, Цинк Alloy Process : Handmade Length : 16cm Earrings Должина : 11cm Weight : 50g Occasions : Свадба/Партија/Матурска/Anniversary Gift за : Невестата/Деверуша/Божиќ Подарок/Нова Year Headband со слатка, елегантен дизајн, прави да изгледа повеќе шармантна и око-фаќање.

Детали

Свеж

Избор на клиенти