.

.

New
HNTHY Hairpin Вино Црвено Сите Натпревар Пролет Клип Врвот Клип Hairpin Лак Hairpin Мода Коса Додатоци (Боја : Црна, Големина : A)

HNTHY Hairpin Вино Црвено Сите Натпревар Пролет Клип Врвот Клип Hairpin Лак Hairpin Мода Коса Додатоци (Боја

DEN 2267.28

Стока
Достапно.

Категорија : Hairpin.Боја : беж, црна.Материјал : Ткаенина.Атрактивен производ, погоден за давање отидат до најблиската личност.Совршен дизајн, модерен предмети, може да одговара на било какви облека.Категорија : Hairpin.Боја : беж, црна.Материјал : Ткаенина.Атрактивен производ, погоден за давање отидат до најблиската личност.Совршен дизајн, модерен предмети, може да одговара на било какви облека.Производ Листа : 1 *hairpin (со исклучок на други предмети што е прикажано на сликата)специјален потсетник : 1. Сите производи се направени во вид.Поради екран, различни камера опрема, различни осветлување, итн., хроматските аберации може да се случи.Ако се исто така чувствителни на бои, ве молиме да се купи внимателно.2. Рачно мерење на големината на производот, големината на грешката е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да се разгледа внимателно.Рачно мерење на големината на производот, големината на грешката е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да се разгледа внимателно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти