.

.

New
Хавајски Коса Клип Свила Цвет Орхидеи Бела

Хавајски Коса Клип Свила Цвет Орхидеи Бела

DEN 335.76

Стока
Достапно.

За посебни прилики или секој ден се носат.Цвет носи зад десното уво средства на носителите е еден, и се на располагање.Цвет носи зад левото уво средства на носителите се зборува за.Цвет вкупно димензија : околу Мерки : 3.5" x .75".Традиција во Пацифик Островите, носи цвеќе во коса претставува љубовта, невиност и убавина.Носи како раскошен hairpiece или еден цвет зад увото, овие цвеќиња за посебни прилики или секојдневна облека.Во Пацифик Островите, секој цвет носи зад десното уво средства на носителите е еден, и се на располагање.Додека цвет носи зад левото уво средства на носителите се зборува за.Цвет вкупно димензија : околу Мерки : 3.5" x .75".

Детали

Свеж

Избор на клиенти