.

.

New
Татко му е Девојка GaBBY Лакови (70 не се лизга barrettes) и Розова Додатоци Организатор Кутија

Татко му е Девојка GaBBY Лакови (70 не се лизга barrettes) и Розова Додатоци Организатор Кутија

DEN 2280.00

Стока
Достапно.

НЕМА ПОВЕЌЕ ИЗГУБЕНИ BARRETTES : Две со кои се соочуваат barrette со стратешки поставени заби, craters и прилепува спречува пропаѓање или паѓа надвор.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Едноставно ставете ја на косата околу центарот лента на barrette помеѓу стратешки поставени заби се одржи во текот на целиот ден!.КВАЛИТЕТ : На barrettes се внимателно конструирани за двете безбедност и сигурност, така што никогаш не сте жртва стил за време на училиште, спортски или игра.ДВОЕН-СООЧУВААТ BARRETTE : Со две лица, на симпатична дизајн на barrette е секогаш видливадури и кога косата се движи.ИЗБРАНИ БОИ : 70-парче мулти-обоени пакет вклучува различни бои за да одговара со било девојки облека или било кој повод.Пакет опции, исто така, вклучуваат организатор кутија за чување и децата книга.Добиете Дете извршен ДИРЕКТОР на Доверба Gabriella "Ga BBY" Goodwin патентиран "Ќерката на Девојка" Barrette Пакет!Во овој пакет ќе имаат опција за купување 70 мулти-обоени лизга-доказ barrettes, со опција на организатор, кутија за чување и децата книга!Двојно лице, двојно-snap barrette е конструиран за да се спречи опаѓањето на пропаѓање.Едноставно заврши коса околу центарот лента и сендвич тоа помеѓу две лица со стратешки поставени заби, craters и прилепува.Со две лица, на симпатична дизајн на barrette е секогаш видливадури и кога косата се движи.НЕМА ПОВЕЌЕ ИЗГУБЕНИ ЛАКОВИ!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти