.

.

New
Кристал Косата Клипови за Жени, Девојки, Метални Синџир Алигатор Боби Игли за Коса, модни Додатоци во Собата за Удира (5 Пакети)

Кристал Косата Клипови за Жени, Девојки, Метални Синџир Алигатор Боби Игли за Коса, модни Додатоци во Собата

DEN 215.76

Стока
Достапно.

Премиум Материјали : Усвојување на високо-квалитетни легури материјали, трајни и здрав.Не е лесно да се оштети и згаснат.Моден Дизајн : Барок, glittered rhinestones и смола бисери нагласи добротата, милосрдието, убавина, сладост.Совршен за дами од сите возрасти, облечен за одлично изгледа секојдневно.Најголем Карактеристики : Нашата Барок Кристал коса клипови се лесни за употреба и издржливи.Обвиткани со двоен слој пакет за да бидете сигурни дека ноктот клипови " се во добра состојба за време на породувањето.Широк Апликации : Совршен за различни прилики, декорација невестата, танц натпревар, партија и датира коса.Направи што повеќе поставен во секојдневниот живот, церемонии, proms, свадби, родендени, одмор и photoshoot.Најдобро за Подароци : ви Донесе уникатна убавина на сите прилики.Тоа ќе биде добар подароци да им даде на вашите ќерки, љубовници, соседи и пријатели.Висок квалитет на материјалите се користат за да се обезбеди квалитетот на производот.Флексибилност, лесен за употреба, трајни и тешко да се скрши.Моден дизајн е совршен за дами од сите возрасти, истакнувајќи добротата, милосрдието, loveliness, сладост и други уникатен шарм.Совршен за различни прилики.Зрачи вашиот шарм цело време во секојдневниот живот, церемонии, proms, свадби, родендени, одмор и photoshoot.Кристал Косата Клипови за Жени, Девојки, Метални Синџир Алигатор Клипови, Коса Додатоци Сет (5 Пакети) - EC105.

Детали

Свеж

Избор на клиенти