.

.

New
Зак е Смени Его Жените Мулти-Засенчени Големи Лили На Согласност Клип & Brooch Pin

Зак е Смени Его Жените Мулти-Засенчени Големи Лили На Согласност Клип & Brooch Pin

DEN 1363.20

Стока
Достапно.

Совршен за Фестивали, Партии, Лето, Свадби - Пратилки и Цвет Девојки.Убави Цвеќиња за Надополнување на Било Облека.Една Големина - Лесно да се стави на и создава инстант одлична нова коса стил,Производ Димензии : Прибл.Ширина 17cm , Висина 9cm.Забавно Парче Коса да добие секој да зборува.Стандард време на испорака 10-14 дена по испраќањето.

Детали

Свеж

Избор на клиенти