.

.

New
Гербер Daisy Коса Поклон Носител и Организатор со Смешни Девојка Дизајни (Топла Розова Зебра)

Гербер Daisy Коса Поклон Носител и Организатор со Смешни Девојка Дизајни (Топла Розова Зебра)

DEN 335.76

Стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Висок Квалитет Grosgrain Лента.Произведено во САД.Рачно изработени 3 метри долга коса поклон и косата клип закачалка.Направен од висок квалитет на grosgrain лента.Има 4 инчен свила гербер daisy на врвот.Ќе се одржи 35-40 клипови и се поклонува на различни големини.Секој лак носител е прецизно рачно изработени и со гордост се направени во САД со Смешни Девојка Дизајни.ЕДЕН, 36" лак за коса и косата клипови за пропелер кој има 4" свила гербер daisy на врвот.На располагање во многу бои.Овој пропелер ќе се одржи 35-40 клипови и се поклонува на различни големини.

Детали

Свеж

Избор на клиенти