.

.

New
Цветни Круна Headband Рачно Изработени Венец Headband Ткаенина Трајни Розова

Цветни Круна Headband Рачно Изработени Венец Headband Ткаенина Трајни Розова

DEN 39.60

Стока
Достапно.

Постои цвет headband со прилагодлива лента, која може удобно да се одговара на сите раководител форми и може да се комбинира со различни фризури.Со помош на овој венец венец, можете да изберете различни облека за да одговара и да го покажете вашиот шарм и да се издвоите од толпата.Направени од ткаенина материјал, тоа е безбедно и издржливи.Должината на овој цвет круна е 55cm.Тоа е погоден за свадби, темата партии, carnivals, фотографија, ја покажува, патување и така натаму.Спецификации : Со помош на овој венец венец, можете да изберете различни облека за да одговара и да го покажете вашиот шарм и да се издвоите од толпата.Ви се случува да го користите овој цвет круна на натпревар различни облека, истакнувајќи вашиот уникатен шарм, прави да се издвоите од толпата.Овој цвет круна е елегантен и деликатна, кои можат да ви помогнат да натпревар различни облека и да го покажете вашиот шарм и да се направи да се издвоите од толпата.Карактеристики : Постои еден цвет headband со прилагодлива лента, која може удобно да се одговара на сите раководител форми и може да се комбинира со различни фризури.Тоа се должи на прилагодлива лента, овој исклучителен цвет headband може удобно да се одговара на сите раководител форми и може да се комбинира со различни фризури.Тоа е компатибилен со свадби, темата партии, carnivals, фотографија, ја покажува, патување и така натаму.Должина : 55cm/21.65" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Детали

Свеж

Избор на клиенти