.

.

New
Писмо на Еден Фудбалски Black44; Старо Злато & White Barrettes Косата Клипови - Сет од 4

Писмо на Еден Фудбалски Black44; Старо Злато & White Barrettes Косата Клипови - Сет од 4

DEN 541.92

Стока
Достапно.

Писмо На Еден Фудбалски Црна, Старо Злато & White Barrettes Коса Клипови.Quantitty на 2 секој од Антички Сребрен и квантитетот на 2 секој во Античкиот Бронза Заврши Метал Боби Pin.Barrette или Коса Клипови со Јасна Кристално Стакло Cabochon преку печатени алуминиум диск.Стаклото Cabochon засилува дело similiar да се погледне на paperweight.Тежината е многу сличен на нормална barrette и изгледот е Прекрасен.Карактеристики.Писмо На Еден Фудбалски Црна Стари Златни Бели Barrettes Коса Клипови.Quantitty на 2 секој од Антички Сребрен и квантитетот на 2 секој во Античкиот Бронза Заврши Метал Боби Pin База.Barrette или Коса Клипови со Јасна Кристално Стакло Cabochon преку печатени алуминиум диск.Стаклото Cabochon засилува дело similiar да се погледне на paperweight.Тежината е многу сличен на нормална barrette и изгледот е Прекрасен.Сет на 4 Specifications.Боја Црна Стариот Бело Злато.Димензија 075 H x 025 W x 225 Л Тежина 01 lbs.

Детали

Свеж

Избор на клиенти