.

.

New
LIUJIR Мода Коса Клипови,Гроздобер Птица Гнездо Кифла Создателот Meatball Главата Коса Ноктот Клипови Птица Гнездо во Облик на Косата Ноктот Стеги Коса Додатоци(Светлина

LIUJIR Мода Коса Клипови,Гроздобер Птица Гнездо Кифла Создателот Meatball Главата Коса Ноктот Клипови Птица

DEN 239.76

Стока
Достапно.

Материјал : Нашата коса клипови се направени од високо-квалитетни пластични/смола материјали, силни и издржливи, не е лесно да се деформира, и имаат долг животен век.На ширевте форма е како птица гнездо, кој е многу удобен за моделирање.Модерен заб дизајн : може да се прилагоди на агол, можете да чешел косата и да се спречи коса од knotting или заплитане, ви дава убав изглед.Шноли во повеќе бои : Ние ви обезбеди со различна боја и прилагодувања за да го изберете, сите тие се прекрасни и убави, и може да ги исполни вашите појавување на различни потреби.Широк спектар на употреба : Птица гнездо во облик на косата клип, лесен за употреба, може да помогне да се создаде убава и природна конска опашка во неколку секунди, погоден за забави, родендени, Денот на Вљубените, ангажирање, секојдневно носење, спортски и лица и други прилики да се задржи коса уредно Добар помошник.Совршен подарок : Оваа симпатична коса, вратоврската е флексибилен и може да им помогне на красат било фризура и нека ви изпускам убава и елегантна атмосфера.Тоа е погоден како подарок за девојка, девојка, confidante, сестра или мајка, итн.Matreial : Пластика/Resin Size : 4*6cm Package вклучуваат : 1 Pc Коса claw Color : 7 Colors(како на сликите)Стил : Korean Process : Handmade Item тип : Коса Claw Gender : Жените.

Детали

Свеж

Избор на клиенти