.

.

New
SICHU Топката Главата во Собата Коса Уред Нето Мрзливи Бисер Плетенка на Косата Стил Артефакт Пунџа Лак за Коса Pin Плетенка(Б)

SICHU Топката Главата во Собата Коса Уред Нето Мрзливи Бисер Плетенка на Косата Стил Артефакт Пунџа Лак за Коса

DEN 90.00

Стока
Достапно.

Главен материјал : ткаенина.Применливи луѓе : Жените.Едноставно да се направи една убава стил,Вратоврска на вашата коса во конска опашка.Добро за случува партија или банкет ви Носи нова фризура во секунди.Пакување : 1 x коса стил артефакт.Модел : како shown Applicable луѓе : Жените Боја : како shown Main материјал : fabric Packing : 1 x коса стил артефакт.

Детали

Свеж

Избор на клиенти