.

.

New
5/8/10Pcs Домот Faux Бисери Шноли За Жени, Модата морска ѕвезда Шноли за Коса Клипови Headwear

5/8/10Pcs Домот Faux Бисери Шноли За Жени, Модата морска ѕвезда Шноли за Коса Клипови Headwear

DEN 90.00

Стока
Достапно.

На декоративни вештачки бисер и морска ѕвезда дизајн се сјајни и симпатична, што можете повеќе атрактивни во толпата.PERSPIRATIONThis косата додаток има единствен deisgn и добра плетење занает,погоден за сите сезони,добар пот сушење перформанси и еластичен.Направени од високо квалитетни алуминиумски и премиум пластични материјали, тоа е силен и издржлив да ја користите.Овие коса клипови се поголеми од вообичаените коса клипови, и изгледа многу погоден за дебела, кратки, долги, права или кадрава коса.Ако имате било каков проблем,слободно контактирајте со нас,ние ќе одговориме на вашите барања и прашања во рок од 24 часа,враќање или замена на неисправни предмети во 90 дена.Спецификации : Направен од висок квалитет на алуминиум и премиум пластични материјали, тоа е силен и издржлив да ја користите.На декоративни вештачки бисер и морска ѕвезда дизајн се сјајни и симпатична, што можете повеќе атрактивни во толпата.Овие коса клипови се поголеми од вообичаените коса клипови, и изгледа многу погоден за дебела, кратки, долги, права или кадрава коса.Тие се исто така лесно да се совпаѓаат со различни бои косата, кои се многу разноврсна коса додатоци.Домот hairpin-сет е еден исклучителен дар за вашето семејство, пријатели и други сакани на Божиќ, Денот на Вљубените, Нова Година е Ден, роденден, и партии.Точка Име : Шноли Пол : Жените Стил : Елегантен Материјал : Алуминиум, Пластика Карактеристики : Домот, Трајни, Косата Додаток, Faux Бисер Оркестарот, Накит Подарок Должина : 6cm-8cm/2.36"-3.15" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење. 1/2/3/4 Тип Пакетот Вклучува : 5 x Шноли 5 Тип Пакетот Вклучува : 8 x Шноли 6 Тип на Пакетот Вклучува : 10 x Шноли.

Детали

Свеж

Избор на клиенти