.

.

New
Sibel Еластична Гума Бендови 50-Парче, Сина, 0.31 kg

Sibel Еластична Гума Бендови 50-Парче, Сина, 0.31 kg

DEN 292.80

Стока
Достапно.

Производителот гаранција може да не се применува.Ја спречува завиткување и косата од вртење и брчки.Направен од висок квалитет со силиконска.Помогне да се спречи анти-бранови од перм бранови.Sibel Сина еластична патентиран перм гума бендови се направени од високо-квалитет со силиконска.Овие гумени помогне да се спречи анти-бранови од перм бранови.Поради екстра флип на страни спречува завиткување и косата од вртење и брчки.Доаѓа во пакување од 50.

Детали

Свеж

Избор на клиенти