.

.

New
Кристално јасна Кафеава Коса Вилица Ноктот Клип за Updo Коса

Кристално јасна Кафеава Коса Вилица Ноктот Клип за Updo Коса

DEN 335.76

Стока
Достапно.

Триаголник Преглед со јасни кристали.Материјал : Акрил.Големина : Прибл. 2 7/8 инчи долго, 3/4inch широк, од 1,5 инчи висок.Ве молиме погледнете на фотографијата од оваа точка се во споредба со големината на една четвртина паричка.доведе во согласност.

Детали

Свеж

Избор на клиенти