.

.

New
UXZDX CUJUX Коса Клип Мода и Елегантен Зелена Диви Девојка Врвот Клип Удира Коса Клип Страна Clip (Боја : Зелена, Големина : C)

UXZDX CUJUX Коса Клип Мода и Елегантен Зелена Диви Девојка Врвот Клип Удира Коса Клип Страна Clip (Боја : Зелена,

DEN 2278.80

Стока
Достапно.

Категорија : Hairpin.Боја : зелена.Материјал : ткаенина.Атрактивен производ, погоден за давање отидат до најблиската личност.Совршен дизајн, модерен предмети, може да одговара на било какви облека.Категорија : Hairpin.Боја : зелена.Материјал : ткаенина.Атрактивен производ, погоден за давање отидат до најблиската личност.Совршен дизајн, модерен предмети, може да одговара на било какви облека.Производ Листа : 1 *hairpin (со исклучок на други предмети што е прикажано на сликата)специјален потсетник : 1. Сите производи се направени во вид.Поради екран, различни камера опрема, различни осветлување, итн., хроматските аберации може да се случи.Ако се исто така чувствителни на бои, ве молиме да се купи внимателно.2. Рачно мерење на големината на производот, големината на грешката е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да се разгледа внимателно.1. Сите производи се направени во вид.Поради екран, различни камера опрема, различни осветлување, итн., хроматските аберации може да се случи.Ако се исто така чувствителни на боја, ве молиме да се купи внимателно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти