.

.

New
LANHUAN Цвет Девојка држејќи се цврсто за Hairpin Личност Коса Алчни Задниот дел од Главата Врвот Клип Темперамент Hairpin Нова Коса Додатоци (Метална Боја : 2)

LANHUAN Цвет Девојка држејќи се цврсто за Hairpin Личност Коса Алчни Задниот дел од Главата Врвот Клип Темперамент

DEN 775.20

Стока
Достапно.

Тоа може да се одржи на косата цврсто, без повреда на скалпот и косата, давајќи ви удобно носење искуство.Овие коса клипови се лесни за чување и да го носат, не заземаат премногу простор, но може да донесе голема погодност за вас да излезе или патување.Косата клипови се погодни за сечење на косата.Стегање е фирма, не е лесно да се деформира, и издржливи.Тоа е специјално дизајнирана за коса салон стил и секојдневна употреба.Уникатно дизајниран коса клипови Можете да ги користите овие коса клипови при миење на вашето лице и примена на шминка.Тие може да се задржи вашата коса чисти, а исто така може да ви помогне да се создаде различни фризури, погодна за секојдневно носење, свадби, состаноци и други прилики, што ќе изгледа повеќе убава и шармантна.Овие коса клипови се направени од метал/бисер/смола влакна, итн., издржливи, но не светлина, не е лесно да се скрши, може да се користи повеќе пати, и не се лесно да исчезнат по долгорочна употреба.Тоа е подарок за девојка/пријател/жена/мајка/жена/девојка.Натпреварот облека погодна за различни прилики.

Детали

Свеж

Избор на клиенти