.

.

New
Pacifica Убавина Супер Кале Нафиркан До Клима Уред, 8 Унца

Pacifica Убавина Супер Кале Нафиркан До Клима Уред, 8 Унца

DEN 189.36

Стока
Достапно.

100% вегетаријанска храна & суровост-слободни.Добро за сите типови коса, особено во ред, мрсна боја или да се третираат.Помогне да се заштитат косата од оштетување и загадување со негување комбо на кале и супер овошје.Кале Екстракт Acai Овошје Масло Passionfruit Семе Масло Од Сончогледово Семе На Нафта.Формулиран без parabens, phthalates и други состојки што не сакате на вашата кожа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти