.

.

New
Keratin Комплекс Blondeshell Debrass & Заличи клима уред, 33.8 оз

Keratin Комплекс Blondeshell Debrass & Заличи клима уред, 33.8 оз

DEN 941.28

Стока
Достапно.

Keratin-Збогатен Debrass & Заличи Формула Совршен за сите русокоса и сиви нијанси, од природен да се истакнат, на Keratin Комплекс Blondeshell колекција brightens сите типови коса, додека намалување на brassy на ѕвонење.Русокоса, сива и сребрени нијанси остане светла и блескава, благодарение на избледи за борба против камилица сложени и зајакнување на мешавина од keratin, витамини и природни масла.На Blondeshell колекција е формулиран без parabens, сулфати или натриум хлорид за здрава коса и повистинито боја.

Детали

Свеж

Избор на клиенти