.

.

New
Garnier Fructis Клима Уред, Утврдувањето, Тројно Исхрана, 13 Fl Мл

Garnier Fructis Клима Уред, Утврдувањето, Тројно Исхрана, 13 Fl Мл

DEN 768.00

Стока
Достапно.

3 Моќни Масла : Авокадо, Маслиново И Бадемово.Помага Да Се Спречи Дели Завршува.Ја Подобрува Сила.Трансформира Сува, Оштетена Коса Со Моќта на Тројно Враќање на Акција.Garnier Fructis Тројно Исхрана клима уред, Со Негување Авокадо, Маслиново И Бадемово Масло, Продира Длабоко Во Косата да Длабоко Негуваме И да го ВРАТИ За Сила, Мазност И Сјај.

Детали

Свеж

Избор на клиенти