.

.

New
TIGI Кревет Раководител Rockaholic Amped До средството за смекнување на косата Волумен од 1,5 Литри

TIGI Кревет Раководител Rockaholic Amped До средството за смекнување на косата Волумен од 1,5 Литри

DEN 719.76

Стока
Достапно.

Ti Gi Rockaholic за Јачина на средството за смекнување на косата Amped До 50.72 Унца 1500 Milliliters светлина средството за смекнување на косата да ја заштитите косата без вишокот на остатоци.Помага во поправка на видливи знаци на оштетување.Дизајнирани да бидат во боја безбедно.Заштита од кршење и дава дополнителен сјај.

Детали

Свеж

Избор на клиенти