.

.

New
Wristband за Fitbit Обратно 3,Miya Мода рачно изработени Faux Бисер Природен Камен Ноќ Прозрачна Хривнија Рака Жените Wristband за Fitbit Обратно 3 /Смисла (М1)

Wristband за Fitbit Обратно 3,Miya Мода рачно изработени Faux Бисер Природен Камен Ноќ Прозрачна Хривнија Рака

DEN 340.80

Стока
Достапно.

На Бразлетна е противалергиски, анти-оцрни, анти-дамка и анти-ги кородираат. *Прилагодлива Големина* Оваа Faux Бисер Замена Бендови е еластична, погодна за жени, мажи, момчиња, девојки, деца, кои, исто така, изгледа кул и совршено одговара на барањата на бизнис, спорт и рекреација носат.Пакет Листа : 1*Види Бенд .Тоа е супер лесно да се земе и исклучување, без користење на било какви алатки, така што да одговараат на речиси сите жените. - Квалитетен Материјал : Нашата види бенд направен од висок квалитет на природен скапоцен камен, ноќта прозрачна бисери и анти-алергиски нерѓосувачки челик метал со живописни бои.

Детали

Свеж

Избор на клиенти