.

.

New
Конкуренцијата Kettlebells 2KG-20 КГ Леано Железо Погоден за Домашна Фитнес Салата Дигање Обука Bodybuilding Тренингот на Мускулите

Конкуренцијата Kettlebells 2KG-20 КГ Леано Железо Погоден за Домашна Фитнес Салата Дигање Обука Bodybuilding

DEN 1535.76

Стока
Достапно.

ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО ТЕГОВИ : Високо квалитетни, трајни и силни - направени од здрав леано железо, со цел да трае.Целото ТЕЛО ТРЕНИНГОТ : Kettlebell тренингот е совршен за подобрување на функционална сила и издржливост преку различни сложени движења насочени кон главните мускулни групи и активирање грч мускулните влакна.ЕРГОНОМСКИ ЗАФАТ : Фитнес Kettlebells се ергономски дизајниран за поддршка на вашата рака зафат и да понудат дополнителна удобност за време на вашата вежба тренингот рутина.ТЕЖИНА & ГОЛЕМИНА ВАРИЈАЦИИ се ПРОДАВА ОДДЕЛНО : На Kettlebells опсег од 2kg до 20 кг за да одговараат на двете почетниците и напредните спортисти и кревање ентузијасти.Ве молиме проверете паѓачкото мени.КОЛОР-КОДИРАНИ & ЈАСНО ОЗНАЧЕНИ : Колор-кодирани се справува направи тоа лесно да се направи разлика помеѓу секоја тежина, така што лесно може да се идентификуваат kettlebell сте во потрага за.Секој kettlebell е, исто така, јасно означени со тежината во центар.Ве молиме имајте во предвид дека нашата kettlebells се ПРОДАВААТ ВО СИНГЛОВИ, а НЕ КАКО ПАРОВИ.Kettlebells се крајната фитнес партнер, помагајќи им да развијат функционални сила, моќ, издржливост, core стабилност и рамнотежа - вкупната тренингот алатка.Достапни во различни големини и бои, можете да најдете совршен Kettlebell за вас, за да им помогне на воздигне вашето вежбање и додадете разновидност на вашиот фитнес режим.ФУНКЦИЈА : Губење на избор се движи од 2kg да 20kg Ergonomically наменети за целото тело функционална training Work од широк спектар на мускулите groups Big резултати за помалку време отколку традиционалните тежина обука.Тоа трае до минимален простор во дом, па можете да навивам далеку лесно.ВОДИЧ ЗА ГУБЕЊЕ на SELECTIONIf не сте сигурни која тежина ќе треба, како груба guide Women нова сила за обука треба да почне со 4 Kg Fit Жените (excel спортисти) од 8 Kg -12 Kg Men нова сила за обука треба да почне со 8 - 12 Kg Fit Мажите се користи Сила за Обука 12 Kg - 16 Kg Athletes и Тежина Тренери 20 - 24 Kg.

Детали

Свеж

Избор на клиенти