.

.

New
Универзален Автомобил Мрежа Товар Нето,MoreChioce Складирање Нето Џеб Организатор Мрежа Вод Товар Страна задното Седиште Организатор Намирници за Складирање за мобил?

Универзален Автомобил Мрежа Товар Нето,MoreChioce Складирање Нето Џеб Организатор Мрежа Вод Товар Страна задното

DEN 239.76

Стока
Достапно.

Материјал : Оксфорд ткаенина материјал, мека и издржливи.Функција : Користење на оваа мрежа торба организаторот може да се користи за некои мобилни телефони, монети, карти, копчиња, слушалки и други мали додатоци.Мала Големина : да се зачува простор, мала тежина, мала големина, тешко заземаат премногу простор во вашиот автомобил.Лесен за инсталација : Лепило лепило на грбот, лесно да се држи на вратата, табла, backrest и било која позиција сакате.Customer Service : Ако не сте сигурни за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку купувачот порака.Ние ќе ви понуди решение во рок од 24 часа.Оксфорд Ткаенина Автомобил Складирање Торба Мрежа Торба за во Автомобил Џеб Повеќенаменски Задните Трупот Торба Функција : Материјал : Оксфорд ткаенина материјал, мека и трајни Работи : - ја Користите оваа мрежа торба случај може да се користи за некои мобилни телефони, монети, карти, копчиња, слушалки и други мали додатоци Мали димензии : простор за заштеда на енергија, мала тежина, мала големина, речиси и да нема простор за автомобил Лесно да се инсталира : Постои лепило на грбот, лесно да се држиме на вратата, табла, backrest и било која позиција сакате Силна stickiness, не е лесно да се остави траги, лесен за употреба.опис : Материјал : Оксфорд ткаенина Боја : црна Димензии : S : 16.8 × 12.2 см, L : 13.8 × 20.2 cm Тежина : околу. 48 г Топло потсетникот за да го залепите задача : 1. Пред pasting, чистење на областа да се спои.Прашина и автомобил восок ќе влијае на вискозитетот. 2. Кога pasting, држи еднаш, не солза и ставете повторно последователно, притиснете тешко да бидете сигурни дека тоа е фиксна во место. 3. Врз основа на карактеристиките на лепак, на вискозност ќе остане стабилен по 24 часа, па нека се одморат за 1 ден по лепење и го користат по 1 ден.Пакетот вклучува : 1 × Автомобил Мрежа Торба.

Детали

Свеж

Избор на клиенти