.

.

New
zilitol Автомобил Таванот Складирање Нето Џеб Покривот Внатрешни работи Товар Нето Торба за во Автомобил Багажникот Складирање Торбичка Дребулии Складирање Организ?

zilitol Автомобил Таванот Складирање Нето Џеб Покривот Внатрешни работи Товар Нето Торба за во Автомобил Багажникот

DEN 335.76

Стока
Достапно.

2.Двоен слој Дизајн : чување На чантата може да складираат големи предмети на светлината стоки, како што се облека, перници, ќебиња, кадифен играчки, кои може да се заштити предмети од паѓање, и тоа е простор за заштеда. 1.Премија за Складирање Торба : автомобил таванот торба е направен од високо-квалитет полиестер материјал, кој е мек и се одликува со добра breathability и издржливост. 4.Лесен за Инсталација : торба е компактен и пренослив, кои лесно може да се поврзани со шини на покривот, и тоа е простор за заштеда, и на тој начин обезбедува многу простор за складирање. 3.Безбедно да се Користи : складирање торба е безбедно да се користи, и може да се прилагоди на должината на тоа, според ширината на покривот, и торба карактеристики на најлон ремени, што е силен и издржлив, не е лесно да се скрши. 5.Широка Примена : складирање чантата, исто така може да се користи како складирање торба во багажникот.И тоа е многу погоден за употреба на отворено.И чување торба е погодна за секој модел како што се ван, ЏИП и така натаму.zilitol Име : Автомобил Таванот Складирање Bag Fabric : Mesh Polyester Material : Polyestercolour : black Package Содржина : 1 x Автомобил Таванот Складирање Bag Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Детали

Свеж

Избор на клиенти