.

.

New
Двоен Слој Автомобил Задните Товар Нето, Прилагодлив Еластична Багажникот Складирање Организатор Нето-со Куки, Тешки Товар Мрежи Универзална Одговара за Автомоби

Двоен Слој Автомобил Задните Товар Нето, Прилагодлив Еластична Багажникот Складирање Организатор Нето-со Куки,

DEN 311.76

Стока
Достапно.

Се вклопат за повеќето автомобили, спортски автомобили, возила, камиони, итн.Да зачувате Простор : Багажникот организатор Нето-Не е само за во автомобил за складирање, но исто така тоа може да се задржи вашиот багаж цврсто фиксирани додека патот на патување.Совршено решение за складирање за да ви помогне да се вози организиран & машина-слободни. 2 Место на завртката сидро каде што ви треба.7 инчи Пакетот Вклучува : 1 X Прилагодливи Еластична Задните Камион Нето тоа Како да се Инсталира : Автомобил со Фиксна Куки : 1 Прикачите 4 пластични куки кои обезбедуваат 4 нето string куки.Голем товар за складирање и товар Заштита. 【Универзална Одговара】Автомобили багажникот, на нето-е мерење 39. 【Да зачувате Простор】Багажникот организатор Нето-Не е само за во автомобил за складирање, но исто така тоа може да се задржи вашиот багаж цврсто фиксирани додека патот на патување.7 инчи, Нејзиното целосно еластична мрежа површината може да се протегала до 63" longitudinally без кршење или губење на неговата оригинална форма. 3 Завртка во тоа да фиксна завртка сидро. 4 Можете да висат ќе нето-на завртка сидро по 4 завртка подлога се инсталирани.Универзална Одговара : Може да се протегала до 63" longitudinally без кршење или губење на неговата оригинална форма. Карактеристики : Двоен слој Дизајн : На багажникот складирање нето-е дизајниран со двоен слој за товар складирање нето, тоа е многу цврста, можете да се стави било која работи во тоа да го организирате вашиот автомобил багажникот. 【Лесно да се Инсталира】едноставно се откажам нето куки да автомобил фиксна куки ако вашиот автомобил со фиксна куки. 2 Висат на пластични куки да автомобил фиксна куки.Се вклопат за повеќето автомобили, спортски автомобили, возила, камиони, итн. 【Двоен слој за Дизајн】багажникот складирање нето-е дизајниран со двоен слој за товар складирање нето, тоа е многу цврста, можете да се стави било која работи во тоа да го организирате вашиот автомобил багажникот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти