.

.

New
X AUTOHAUX Голем Товар Нето за Автомобили Багажникот RV Чамци за Складирање Мрежа Џеб Нето Сет со 4 Монтажа Завртка и Изградена во Куки 45 x 25cm

X AUTOHAUX Голем Товар Нето за Автомобили Багажникот RV Чамци за Складирање Мрежа Џеб Нето Сет со 4 Монтажа

DEN 599.52

Стока
Достапно.

Двоен слој со еластична џеб нето она што плетење со еластична јаже, еластичен за лесен утовар и задржи тешки предмети.Нето може да се прилагоди за да одговара на автомобили.Можете да го користите како товар складирање организатор да се чисти вашиот автомобил простор, да го поправи товар кутии на трупот, или други материјали.Оваа мрежа за складирање нето-е направен од флексибилни материјали и силна куки, кои може да се поместуваат и одржува долго време.Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Товар Нето, 4 x Куки, 4 x Завртки.Димензија : 45x25cm / 17.72"x9.84"(L*W) Забелешка : ве молиме бидете сигурни дека големината пред купување.Карактеристики : Држи мали предмети од паѓање од време на патувањето.Оваа складирање нето-може да се монтира на задната страна од предната и совозачкото седиште, во внатрешноста на шкафовите или гаражи.Помага да се класифицираат на вашиот работи и чувајте ги во добра состојба.Избегнувајте го вашиот автомобил во хаос.На растеглив складирање мрежи додадете складирање или организирање на мали објекти во вашиот RV, брод, автомобил и камион.Ролни во компактна големина лесно складирање, лесно да се носат, па секогаш е подготвен за користење.Спецификации : Состојба : Бренд New Material : Nylon Color : Black Dimension : 45x25cm / 17.72"x9.84"(L*W)Забелешка : ве Молиме овозможи 3-5cm разлики поради прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Товар Net4 x Hooks4 x Завртки.

Детали

Свеж

Избор на клиенти