.

.

New
Гладијатор Товар Мрежи ANH-70 Стандард Хардвер за Полнење (Сет од 2 Ремени)

Гладијатор Товар Мрежи ANH-70 Стандард Хардвер за Полнење (Сет од 2 Ремени)

DEN 830.40

Стока
Достапно.

Две пакет на дополнителни хардверски прилог ремени за вашиот Гладијатор Товар Нето.Ремени функција на N-фиксна кука за еден крајот на рака и цинк позлатен челик carabiner на други.Куките се поврзете на товар на нето и тешки-должност cam тока во центарот се користи за да се cinch рака тесни.На ANH-70 е истиот стандард хардвер прилогот кој е вклучен со секој Гладијатор Товар Нето.

Детали

Свеж

Избор на клиенти