.

.

New
Yesgogo Унисекс Beanie Шапка со Светлина Bluetooth Отворено Риболов Пешачење Кампување Капа за Мажи

Yesgogo Унисекс Beanie Шапка со Светлина Bluetooth Отворено Риболов Пешачење Кампување Капа за Мажи

DEN 623.76

Стока
Достапно.

10% rayon.Копче затворање. ❤️АЖУРИРАЊЕ 5 БАТЕРИЈА LED СВЕТЛА❤️ светлата се посветли по надградба 5 LED чипови.Исто така, додаде СОС strobe модел се повеќе практични.Таа има три различни нивоа на осветленост прилагодливи, СОС strobe,кои ќе го осветлуваат патот напред и да има пошироко видно поле со 10hours континуирана употреба. ❤️АЖУРИРАЊЕ V5.0 БЕЗЖИЧНА МУЗИКА BLUETOOTH ❤️ Само притиснете на копче за да го пуштите претходната или наредната песна на твоите песни, лесно одговарање и да виси до телефонот, со рацете да ви бидат слободни.По 2 часа полнење, можете да уживате за околу 10 часа музика. ❤️3-во-1 FASHION & ТОПЛО & ТРАЈНИ ❤️ Зима beanie шапка е стилски и многу издржливи, исто така, може да се задржи топло во студена зима.Вие исто така може да уживаат во забавата на безжични слушалки.Bluetooth капа не е само hat, но, исто така, Bluetooth безжични слушалки со осветлување светилка. ❤️ СЛОБОДНИ РАЦЕ ДА СВЕТЛИНА ДО ВАШИОТ НАЧИН ❤️ Bluetooth и LED beanie шапка е идеален за отворено активности како одење, трчање, џогирање, возење велосипед, кампување, лов, риболов, туризам и други активности кои имаат потреба од hands-free осветлување или музика во текот на ноќта во зима каде што треба да светне вашиот начин. ❤️НАЈДОБАР ПОДАРОК ИЗБОР❤️ Овој една големина која е идеална за сите beanie шапка со светлината е практичен и softable против студена зима воздух.Тоа е стилски и разновиден .И мажите и жените се достапни.Па тоа е одличен подарок за Мажи,Жени,Девојки,Момчиња,Пријатели,Родители на Роденден ,Денот на Благодарноста ,Божиќ ден.

Детали

Свеж

Избор на клиенти