.

.

New
(КС) Ноќни-се Грижи EasiCleanse Бања Облека од Coloplast

(КС) Ноќни-се Грижи EasiCleanse Бања Облека од Coloplast

DEN 972.00

Стока
Достапно.

Coloplast. 794437544335. Coloplast.Ноќни-CareÃ'Â Easi Cleanse TM Бања Облека се не-исплакнете, само-пенење, нежни, за еднократна употреба алишта кои се користат за-тело чистење.Тие не се иритирачки, не-sensitizing, p H-балансирана, латекс и конзерванс-слободни.Може да се користи за ноќни капење, А. М/П. М. cleanup, делумно бањи и други кожата чистење потреби.Не-исплакнете, само-пенење, нежни, за еднократна употреба алишта.Не-иритирачки и не-sensitizing.Латекс и конзерванс-слободни.p H-балансирани.

Детали

Свеж

Избор на клиенти