.

.

New
Спојката Господар Мотоцикл Универзална Рачната Сопирачка Додатоци Кочница Спојки Собранието Off-Road Кочница Спојки Хидраулични Цевки Кочница Спојки Хидраулични Со

Спојката Господар Мотоцикл Универзална Рачната Сопирачка Додатоци Кочница Спојки Собранието Off-Road Кочница

DEN 372.00

Стока
Достапно.

Општи Мотоцикл Спојки Кочница Господар Цилиндричен Резервоар Лост Група.Алуминиум домување, клипот е изработен од специјален нерѓосувачки челик.Левериџот е прилагодлив.Универзален Стандард 7/8" (22mm) двојно хидраулични предна кочница господар цилиндар и спојки лост прилагодливи лост и резервоарот за полнење.Лост е направен од алуминиум и елоксирани во иста боја како течност за сад капак.Ако имате било какви прашања во трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 12 часа.Материјал : CNC aluminum Color : црвена, сина, златна, зелена, silver Size : за 7/8 инчи handles Applicable да : Повеќето 50cc брендови.Спорт велосипед/улица велосипед/скутер да се 300cc. 7/8" (22mm) стандард handlebar.Вклучува : 1 пар на хидраулични сопирачки господар цилиндар и спојки lever Happy секој ден, најдобри желби!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти