.

.

New
Nanuk 950 Водоотпорен тежок Случај со Тркала Празна - Црна

Nanuk 950 Водоотпорен тежок Случај со Тркала Празна - Црна

DEN 5902.80

Стока
Достапно.

Внатрешни Димензии L20.5" x W15.3 "x H 10.1" Надворешните Димензии L22.8" x W18.3" x H11.7".Водоотпорен (IP67 оценет), dustproof, shockproof Автоматско чистка вентил equalizes притисок во внатрешноста на случај кога патувате.Дизајниран за мобилност со 2-фаза стигнале повлече справи со брзо ослободување на копче и мазна возен полиуретан тркала.Две Powerclaw (патентирана) тројно дејство брави моделирани во супер-тешка Најлон задржи случај безбедно користење на затворен compressive сила.Водоотпорен отпорност на Crushproof Dustproof Моќ ноктот latching систем Мек зафат свитлива се справи со Лесни NK-7 resin100% од нерѓосувачки челик хардвер Високи перформанси заптивка Автоматско притисок за ослободување вентил Украсениот-во рамки систем за Интегрирано капак остане Пластовидно Полиуретан тркала Подлога lockable Стигнале повлече справи со Мек зафат свитлива врвот се справи со Отстранлив капак.

Детали

Свеж

Избор на клиенти