.

.

New
Nanuk 945 Водоотпорен тежок Случај со Пена Insert - Маслиново

Nanuk 945 Водоотпорен тежок Случај со Пена Insert - Маслиново

DEN 3935.76

Стока
Достапно.

Внатрешни Димензии L22.0" x W17.0" x H8.2" | Надворешни Димензии L25.1" x W19.9" x H8.8"| Вклучува 2 слој cubed пена вметнете со база на подлога и капак пена.Водоотпорен (IP67 оценет), dustproof, shockproof Автоматско чистка вентил equalizes притисок во внатрешноста на случај кога патувате.NK-7 смола е неверојатно отпорност на NANUK случаи се дизајнирани за да преживее најтешките патување.Две Powerclaw (патентирана) тројно дејство брави опремени со TSA во согласност копче заклучи Брави моделирани во супер-тешка Најлон за да се задржи случај безбедно затворени.Направен во Канада Доживотна Гаранција на случај 1 година гаранција против производствени дефекти на пена влошки.Висок квалитет на полиуретан пена, мулти-слоевит сет на индивидуализира внесува вклучува претходно постигна отстранлив слој.Овој слој се состои од пена плоштади дека може да се отстрани во различни конфигурации за да се приспособат на содржината на предметот.Внатрешни Димензии NANUK 945 Случај L 22 x 17 W x H 8.2. Водоотпорен Печат - Автоматско Притисок За Ослободување Вентил-100% Од Нерѓосувачки Челик Хардвер-Пластовидно.Power Claw Latching Систем - Стеги случај цврсто затворена користење compressive сила додека интегрирани слајд заклучување спречува случај од отворањето за време на транспортот или кога падна.Мек Зафат Свитлива се Справи и вграден Хардвер за некој Додаток на Рака и Катанец (Заклучување и Рака Достапен Одделно) .Дршката структура е моделирана со NK-7 смола.Боја : Маслиново | Стил : Cubed Пена | Шема Име : Заштитни Случај.

Детали

Свеж

Избор на клиенти