.

.

New
Кафези Затворен Хрчак милениче Луксузна Вила Целосно Транспарентна Хрчак Три-Слој Голем Простор Хрчак Мултифункционален Хрчак

Кафези Затворен Хрчак милениче Луксузна Вила Целосно Транспарентна Хрчак Три-Слој Голем Простор Хрчак Мултифункционален

DEN 1241.76

Стока
Достапно.

【Голем простор】 : Три-приказна куќа со голем простор, панорамски и транспарентен дизајн, кој може да се фати на динамиката на хрчаци во целиот процес. 【Одбивање смрдеата】 : кафез тело донесува дише мрежа дизајн, кој е транспарентен и напред и назад, намалување на акумулацијата на мириси, и во интеракција без бариери. 【Интимни дизајн】 : горна, средна и долна три-врата дизајн, секој кат може да се отвори, што е погодно за дружење и играње со хрчаци. 【Целосна опрема】 : кафез е опремен со разни играчки за хрчаци да се игра, така што ќе не чувствуваат здодевно, и вие брзо ќе се прилагодат на нов живот на вашиот нов дом. 【Нашата гаранција】 : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. 【Опис на домашно милениче кафез】Овој производ е различен од обичните хрчак кафези.Играчки во кафез се специјално дизајнирани за хрчаци.Кафезот е лесен и удобен за да се соберат, и бојата е симпатична.Тоа е хрчак кафез кој ги интегрира јадење, пиење и играње.【Производ параметри】❥Име : Мултифункционален Хрчак Кафез❥Производи : еден кафез, C-ред цевка*9, директно цевка*1, 70 ML литургија*1, 16 CM работи тркала, храната сад*1, хрчак колиба*1, пропустливи капак*2, слајд*1❥Боја : зелена❥Материјал : ABS пластика + метал испрскаат железо жица❥Големина : 40*25*40cm/15.7*9.8*15.7 инчи【Совети】 : ♥Ние ќе ја испрати на хрчак кафез и неговите додатоци, со исклучок на други предмети.♥Рачно мерка на сите податоци, ве молиме дозволете ни да има грешка од 1-3 см.♥Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.♥Нашето време на испорака е 7-30 работни дена.♥Постојат многу стилови во нашата продавница, можете да ги пребарувате продавница.

Детали

Свеж

Избор на клиенти