.

.

New
Дрвени Хрчак Кафез Hutch и Вежбање Игра Куќа Пенкало,Отворање на Покривот Врата, Природно Дрво за Хрчаци Degus Mices или Други Слични Големина домашни Миленици

Дрвени Хрчак Кафез Hutch и Вежбање Игра Куќа Пенкало,Отворање на Покривот Врата, Природно Дрво за Хрчаци Degus

DEN 1672.56

Стока
Достапно.

Направен од Природно Дрво, Материјал е Безбедна и Не-токсични, Жица Mesh Структура е Здрав, Предната Врата се Повлече-out Размавта е Повеќе Погоден за Чистење и Елиминира Досадни Чистење.Високо Проѕирен Акрил Панели, 360° Панорамски Приказ Околу Сите Четири Страни за чист Поглед на Мали Животни во Светот, Отворен Топ Дизајн за Лесна за Употреба, Едноставно Подигнете го Горниот дел и од Страна на Вратите за Пристап на Хрчак и Прибор за Чистење или Обновување на Храна/вода.Лесно за Одржување на Дрвен Хрчак Кафез Има Длабоки Пластична База за Постелнина, Лифт-up Страни да им Помогне на Депонија Ѓубре/etc за Секојдневно Чистење и Други Пластични Додатоци и Жица Врвот Што Може да Се Чисти со Блага Хрчак Безбедно Детергент.Овој Луксузен Дрвени Голем Простор Хрчак Куќа е Совршен Дом за Мали домашни Миленици да Живеат и да се Вежба Во.Тоа е исто Така Погоден за Гвинеја Свињи и Други Мали Животни.Производ Големина : 50cmx30cmx30cm, ако Имате Било какви Прашања во Текот на Процесот на Купување Можете Да Контактирате со Нас и Ние Ќе го Реши Вашиот Проблем, во рок од 24 Часа.Опис на производот:Треба хабитат за вашиот хрчак или други кожен пријатели?Оваа gerbil кафез од нашите ќе се обезбеди доволно простор за игра, со креирањето на физички и удобна атмосфера за вашите мали животни.Оваа хрчак кафез дополнителен комплет вклучува една колиба на костур, шише за вода, а фидер сад, и е вежба за тркала за да ги задоволи вашите мали домашни миленици.И на крај, на транспарентен дизајн на мали животни засолниште ви овозможува да се забавува себе си како ќе се види вашите домашни миленици се вежба, да се игра и се јаде.Спецификација на производот:Материјал : wood Specifications : Транспарентна верзија 50*30*30cm Weight : 3kg Products вклучуваат:1x Хрчак Кафез.

Детали

Свеж

Избор на клиенти