.

.

New
YFQHDD Kawaii Кадифен Играчки Полнети Мека Надолу Памук Животинско Перница Симпатична Играчка Роденден за Деца Дете (Големина : 80см)

YFQHDD Kawaii Кадифен Играчки Полнети Мека Надолу Памук Животинско Перница Симпатична Играчка Роденден за Деца

DEN 8977.68

Стока
Достапно.

Целосно надолу-исполнет памук : внатрешниот надолу-исполнет памук е полна и три-димензионални, бела и мека, и има силна еластичност.Кожата-пријателски, мека и без мирис : еластичен меки кадифени ткаенини, удобно и мазна на допир, поблиску до кожата.Сите делови се полни, не се плаши од цедење, не е лесно да се деформира.Поле на примена : роденденски подароци, дома мебел, автомобил додатоци, кукли.Потсетување : препорачливо е да се мијат со рака, за Да се задржи мека играчка, тоа може да биде изложена на сонце често во сончеви денови.Име : Долу и Памук Pork Filling : долу cotton Fabric : Мека fabric Size : 40cm, 60cm, 80см (прирачник за мерење, има грешка на 3-5 см)Целосно надолу-исполнет памук : внатрешниот надолу-исполнет памук е полна и три-димензионални, бела и мека, и има силна еластичност.Кожата-пријателски, мека и без мирис : еластичен меки кадифени ткаенини, удобно и мазна на допир, поблиску до кожата.Сите делови се полни, не се плаши од цедење, не е лесно да се деформира.Поле на примена : роденденски подароци, дома мебел, автомобил додатоци, кукли.Потсетување : препорачливо е да се мијат со рака.За да се задржи мека играчка, тоа може да биде изложена на сонце често во сончеви денови.Поради различни монитори, различни камера опрема, различни осветлување, итн., хроматските аберации може да се случи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти