.

.

New
YFQHDD Убаво Huggable Супер Кадифен Играчки Слатки Полнети Мека Придружува Перница Деца Роденденски Подарок Кукли (Боја : Зелена, Големина : 60 cm)

YFQHDD Убаво Huggable Супер Кадифен Играчки Слатки Полнети Мека Придружува Перница Деца Роденденски Подарок

DEN 7647.60

Стока
Достапно.

Ткаенини : Четири-насочно водат материјал.Фил : со висок квалитет надолу памук.Висина : 40 cm, 50 цм, 60 см.Користејќи се водат кадифени ткаенини, меки и удобни, мазна на допир, добра еластичност!.Исполнет со down памук внатре, мека гмечи и еластична, нема да се деформира!.Име на производ : симпатична двојка pig Fabric : Четири-насочно водат material Filling : висок квалитет надолу cotton Color : зелена, orange Height : 40 cm, 50 цм, 60 cm Uses : Фрли перници, перничиња, роденденски подароци, слатки кукли.Користејќи се водат кадифени ткаенини, меки и удобни, мазна на допир, добра еластичност!Исполнет со down памук внатре, мека гмечи и еластична, нема да се деформира!Пакет : 1 piece Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Поради различни монитори, различни камера опрема, различни осветлување, итн., хроматските аберации може да се случи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти