.

.

New
WYBFZTT-188 Симпатична Кадифен Играчки Цртан филм Животинско Мека Исполнет Бебе Спие Перница Деца (Боја : Сина, Големина : 70cm)

WYBFZTT-188 Симпатична Кадифен Играчки Цртан филм Животинско Мека Исполнет Бебе Спие Перница Деца (Боја : Сина,

DEN 8987.52

Стока
Достапно.

Производот ткаенини : се водат и супер меки.Производ пополнување : долу памук.Удобно ткаенина, мазна на допир, нежен и кожа-пријателски, силна еластичност, не е лесно да се деформира.Целосно пополнување : целосно пополнување на сите делови, не е лесно да се деформира, добра еластичност, цврсто навој страна, не е лесно да се произведуваат памук!.Внимание на детали : слатки и интересни форми, прецизната изработка, меки и удобни ткаенини, добри производи не се плашат од проширување!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти