.

.

New
YFQHDD 1pc Мека Свиња Кадифен Перница Полнети Симпатична Животно Играчка Кукла Роденденски Подарок Дете (Боја : Сина, Големина : 60 cm)

YFQHDD 1pc Мека Свиња Кадифен Перница Полнети Симпатична Животно Играчка Кукла Роденденски Подарок Дете (Боја

DEN 7636.08

Стока
Достапно.

Боја : црвена, сина.Димензии : 45 cm 55 цм, 60 см.Удобно материјал : кожа-friendly и деликатна, мазна на допир, цртан филм стил, не може да се стави долу.Исполнет со мека надолу памук, дише, не заостанато и испотени, отпорни на тепање и притисок и лесно да се опорави.Еластична четири-двострано водат ткаенина, кожа-friendly и деликатна, удобно на допир, и добра еластичност.Име : џерси pig Color : црвена, blue Size : 45 cm 55 цм, 60 cm Material : Четири-двострано elastic Filling : долу cotton Uses : дома декорација, автомобил, возило, срце-затоплување подароци, компанијата подароци, свадба кукли.Удобно материјал : кожа-friendly и деликатна, мазна на допир, цртан филм стил, не може да се стави долу.Исполнет со мека надолу памук, дише, не заостанато и испотени, отпорни на тепање и притисок и лесно да се опорави.Еластична четири-двострано водат ткаенина, кожа-friendly и деликатна, удобно на допир, и добра еластичност.Пакет : 1 piece Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Поради различни монитори, различни камера опрема, различни осветлување, итн., хроматските аберации може да се случи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти