.

.

New
WPYYI Симпатична Кадифен Играчки Желка Фрли Перница Перница Полнети Командите Мека Кукла Деца Играчки Роденденски Подарок (Големина : 58 cm)

WPYYI Симпатична Кадифен Играчки Желка Фрли Перница Перница Полнети Командите Мека Кукла Деца Играчки Роденденски

DEN 1977.60

Стока
Достапно.

Ткаенини : се водат супер меки, фил : долу памук.Висина : 45 cm 58 cm, 80 cm.Исполнет со мека надолу памук, дише, не заостанато и испотени, отпорни на тепање и притисок и лесно да се опорави.Еластична четири - двострано водат ткаенина, кожа - friendly и деликатна, удобно на допир, и добра еластичност.Електрични везови технологија : користење на исклучителна електрични везови технологија, нема тема off, нема тема, таписерии и интерактивни уметност, lifelike.Име : Симпатична Тиква Turtle Fabric : се Водат супер soft Filling : долу cotton Height : 45 cm 58 cm, 80 см Користат предлози : неколку подароци, роденденски подароци, дома мебел, празник подароци.Исполнет со мека надолу памук, дише, не заостанато и испотени, отпорни на тепање и притисок и лесно да се опорави.Еластична четири - двострано водат ткаенина, кожа - friendly и деликатна, удобно на допир, и добра еластичност.Електрични везови технологија : користење на исклучителна електрични везови технологија, нема тема off, нема тема, таписерии и интерактивни уметност, lifelike.Пакет : 1 piece Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5 - 2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Детали

Свеж

Избор на клиенти