.

.

New
GYZX Прекрасна Кадифен Играчки Мека Животинско Полнети Кукла Дечко Перница Деца Девојка Роденден Подарок (Боја : Стил 2)

GYZX Прекрасна Кадифен Играчки Мека Животинско Полнети Кукла Дечко Перница Деца Девојка Роденден Подарок (Боја

DEN 7625.28

Стока
Достапно.

Големина : 50cm висока, 21cm широк и 12cm дебели.Ткаенини : Еластична кристал сомот + печатени крпа + ребрести крпа.Фил : PP памук (памук полиестер).Функции : симпатична играчки, слатки украси, срце-затоплување подароци.На ткаенина користи кристал супер меки, удобни и мека, свила-како touch, не lint, не исчезнува, многу убава.Име : П верзија на зајакот doll Toy тип : doll Size : висина 50cm ширина 21cm дебелина 12cm Fabric : Еластична кристал сомот + печатени крпа + ребрести cloth Filling : PP памук (памук полиестер)Функции : симпатична играчки, слатки украси, срце-затоплување gifts The ткаенина е направен од кристал супер меки, удобни и мека, свила-како touch, не lint, не исчезнува, многу убава.Пакет : 1 парче во one Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Детали

Свеж

Избор на клиенти