.

.

New
WYBFZTT-188 Кадифен Играчки Полнети Животни Мека Кукла Перница Деца Играчки Роденденски Подарок (Боја : Стил 2, Големина : 70 см)

WYBFZTT-188 Кадифен Играчки Полнети Животни Мека Кукла Перница Деца Играчки Роденденски Подарок (Боја : Стил

DEN 7635.36

Стока
Достапно.

Производ пополнување : долу памук, ткаенини : рашири кадифе.Висина : 40 cm, 50 cm, 70 cm.Еластична и мека ткаенина : надворешноста е направена од еластична меки кадифени ткаенини, што е слаб на сите страни, и да се чувствува удобно и непречено, во близина на кожата!.Долу памук фил : внатрешниот е исполнет со down памук, која е полна и три-димензионални, здрава и еколошки пријателски, и има силна еластичност!.Симпатична и симпатична израз : Фацијална експресија усвојува исклучителна компјутер везови тема технологија, не исчезнат, да не падне, и има безжична глава!.Шиење е фирма, не е лесно да се отвори линија.Име на производ : мека симпатична шамија hamster Product пополнување : долу cotton Fabric : Рашири velvet Applicable возраст : над три години old Height : 40 cm, 50 cm, 70 cm.Еластична и мека ткаенина : надворешноста е направена од еластична меки кадифени ткаенини, што е слаб на сите страни, и да се чувствува удобно и непречено, во близина на кожата!Долу памук фил : внатрешниот е исполнет со down памук, која е полна и три-димензионални, здрава и еколошки пријателски, и има силна еластичност!Симпатична и симпатична израз : Фацијална експресија усвојува исклучителна компјутер везови тема технологија, не исчезнат, да не падне, и има безжична глава!Пакетот вклучува : 1 x Кадифен toys Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Детали

Свеж

Избор на клиенти